1. Świat Toyoty
 2. Nowości
 3. Toyota uruchamia program niskich rat miesięcznych KINTO ONE dla nowej Toyoty C-HR
3 sierpnia 2023

Program niskich rat miesięcznych KINTO ONE dla nowej Toyoty C-HR

Specjalna oferta Toyoty

Toyota uruchomiła program KINTO ONE dla nowej Toyoty C-HR. Oznacza to niskie miesięczne raty dla firm (od 1342 zł) oraz dla klientów indywidualnych (od 1653 zł). Nową Toyotę C-HR w wersji Style można teraz nabyć z miesięczną ratą Toyoty C-HR Final Edition.

Toyota C-HR drugiej generacji to nowy crossover charakteryzujący się wyjątkowym designem nadwozia, bardziej funkcjonalnym wnętrzem oraz nowoczesnymi technologiami. Wśród tych ostatnich można wymienić m.in. system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych czy dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni. W aucie zwiększono też udział materiałów z recyklingu, a jego proces produkcji stał się bardziej niskoemisyjny.

Trwa przedsprzedaż nowego modelu. Toyota C-HR jest dostępna z dwoma napędami hybrydowymi 5. generacji (1.8 Hybrid oraz 2.0 Hybrid Dynamic Force), w 6 wersjach wyposażenia i w sumie aż 22 wariantach kolorystycznych. Hybryda plug-in o mocy 223 KM dołączy do oferty w późniejszym terminie.

Za nową Toyotę C-HR trzeba zapłacić od 139 900 zł. Klienci mogą skorzystać z różnych form finansowania, w tym z programu KINTO ONE oferującego elastyczne warunki i niskie raty – już od 1342 zł netto dla przedsiębiorców oraz od 1653 zł dla klientów indywidualnych.

2 generacje Toyoty C-HR – taka sama rata miesięczna

Nowa generacja Toyoty C-HR imponuje bogatym wyposażeniem. Już w wersji Style w standardzie znajdziemy m.in.:

 • system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych,

 • Digital Cockpit – cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników (12,3”)

 • system multimedialny Toyota Smart Connect+® z kolorowym ekranem dotykowym (12,3” HD),

 • nawigację Connected z dodatkowym trybem offline i 4-letnią darmową transmisją danych,

 • lusterka zewnętrzne z funkcją oświetlenia przestrzeni wokół pojazdu z logo „Toyota C-HR”.

Warto zwrócić uwagę, że w ofercie przedsprzedażowej w ramach programu KINTO ONE wysokość miesięcznej raty za nową Toyotę C-HR w wersji Style z oszczędnym napędem 5. generacji 1.8 Hybrid o mocy 140 KM jest teraz taka sama jak w przypadku Toyoty C-HR Final Edition w wersji Style, ale z napędem 2.0 Hybrid Dynamic Force 4. generacji o mocy 184 KM. W Leasingu KINTO ONE ta ostatnia wersja kosztuje miesięcznie 1380 zł netto, a w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE – 1700 zł brutto. 

Toyota C-HR GR SPORT – co zyskała nowa generacja?

Wersja GR SPORT doskonale pokazuje, jak wiele zmieniło się w Toyocie C-HR nowej generacji w porównaniu z poprzednikiem. Jest ona dostępna tylko z napędem hybrydowym 2.0 Hybrid Dynamic Force 197 KM i jest wyposażona w:

 • 19" felgi aluminiowe GR SPORT,

 • tapicerką z ekologicznego zamszu Ultrasuede™.

 • systemy bezpieczeństwa T-MATE, w tym kamerę monitorującą kierowcę (DCM), asystenta zmiany pasa ruchu (LCA), adaptacyjne światła drogowe (AHS), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), zaawansowanego asystenta parkowania Toyota Teammate Advanced Park,

 • stację do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej

 • światła główne w technologii Matrix LED.

Nowa Toyota C-HR GR SPORT w Leasingu KINTO ONE kosztuje miesięcznie od 1780 zł netto, a w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE – od 2100 zł brutto. W porównaniu z Toyotą C-HR GR SPORT Final Edition raty są o 255 zł netto wyższe dla firm oraz o 225 zł brutto dla klientów indywidualnych.

We wszystkich kalkulacjach wzięto pod uwagę umowę na 36 miesięcy z limitem przebiegu 60 000 km i z opłatą wstępną w wysokości 10% ceny auta, a samochody mają lakier metalizowany. Kalkulacje aktualne na dzień 1 sierpnia 2023 roku.